Zmiany w obsłudze wpłat i zwrotów środków

Zmiany w obsłudze wpłat i zwrotów środków

Ze względu na wymagania związane z przepisami dotyczącymi przeciwdziałaniu prania brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu, od 1 maja 2021 w naszym serwisie wprowadzone zostaną pewne zmiany w obsłudze wpłat i zwrotów środków. Prosimy o zapoznanie się z opisem zmian zamieszczonych poniżej:

Zwrot wpłaconych środków tylko na własne rachunki

Jeśli chcesz zlecić zwrot środków, które wpłaciłeś do AfterMarket.pl lub uzyskałeś ze sprzedaży domen, możesz to zrobić tylko na rachunek bankowy który należy do Ciebie.

W związku z tym od 1 maja dostępna będzie tylko opcja zwrotu środków na jeden z rachunków bankowych którego użyłeś wcześniej do wpłaty środków. Jeśli chcesz otrzymać środki na rachunek z którego do tej pory nie korzystałeś, dokonaj najpierw wpłaty (na przykład kwoty 1 zł) z tego rachunku. Wpłata może być dokonana także za pomocą płatności elektronicznych.

Indywidualne rachunki do wpłat

Indywidualny numer rachunku, jakiego używasz do wpłaty środków do AfterMarket.pl, zostanie przypisany do Twojej osoby lub firmy. Oznacza to że jeśli w danych do fakturowania podasz dane innej firmy lub imię i nazwisko innej osoby, rachunek do wykonywania wpłat zostanie zmieniony.

Jeśli dokonasz wpłaty na poprzedni numer rachunku bankowego, środki nie zostaną zaksięgowane lecz zwrócone z powrotem na konto z którego zostały wpłacone.

Zwrot środków przy zmianie fakturowania

Jeśli zmieniasz dane właściciela swojego konta, na przykład podając do rozliczeń dane innej firmy lub zmieniając firmę na osobę fizyczną, środki jakie wpłaciłeś do AfterMarket.pl będą musiały być zwrócone.

Podczas zmiany danych do fakturowania poprosimy Cię o wskazanie numeru rachunku bankowego na który mają być zwrócone środki.

Zmiana fakturowania na koncie

W niektórych sytuacjach musimy sami dokonać zmiany sposobu fakturowania na Twoim koncie - na przykład w sytuacji, gdy do celów rozliczeń podałeś dane firmy, a firma ta zostanie zamknięta.

W takim przypadku operacje na Twoim koncie (takie jak rejestracje albo odnowienia domen) nie będą mogły być wykonywane dopóki nie podasz nowych danych rozliczeniowych.

Kategorie:

Michał Pleban

Master of disaster.