Co nowego w usługach hostingu w AfterMarket.pl?

Co nowego w usługach hostingu w AfterMarket.pl?

W Aftermarket.pl nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem świadczonych Wam usług. Tym razem postanowiliśmy odświeżyć parametry naszych pakietów hostingowych, tak aby nasza oferta hostingu stała się jeszcze atrakcyjniejsza.

Szybsze dyski, większa pojemność

Pojemność dysku w każdym pakiecie hostingowym została podwojona, dzięki czemu możesz teraz wykorzystać nawet 1 TB miejsca:

Nazwa pakietu hostingowego Poprzedni rozmiar dysku Nowy rozmiar dysku
Start 50 GB 100 GB
Biznes 100 GB 200 GB
Pro 500 GB 1 TB

Oprócz zwiększenia pojemności dysku w każdym pakiecie, powiększyliśmy też parametry poczty elektronicznej - teraz możesz tworzyć skrzynki pocztowe o pojemności nawet 100 GB.

Ale to wciąż nie wszystko. Wymieniliśmy wszystkie nasze serwery na nowe, posiadające po 4 procesory i aż 64 fizyczne rdzenie obliczeniowe. We wszystkich serwerach zainstalowaliśmy też zupełnie nowe, redundantne macierze dyskowe SSD, zapewniające 5 razy większą szybkość operacji I/O niż do tej pory. Wreszcie zwiększyliśmy też przepustowość naszych łącz internetowych do 30 Gigabitów na sekundę. Wszystko po to, aby zapewnić Wam usługi hostingu najwyższej jakości!

Wsparcie telefoniczne

Potrzebujesz szybko pomocy w związku ze swoim serwerem? Oprócz standardowego kanału komunikacji za pomocą e-mail, teraz możesz także połączyć się telefonicznie z naszym działem hostingu i porozmawiać na bieżąco z osobą która rozwiąże Twój problem.

Aby skontaktować się z nami telefonicznie kliknij odnośnik Kontakt telefoniczny w swoim panelu hostingowym:

Niższe ceny odnowień

Koszt odnowienia wszystkich pakietów hostingowych został obniżony. Dzięki temu, możesz odnowić swój serwer nawet o 35% taniej:

Nazwa pakietu hostingowego Poprzedna cena odnowienia Nowa cena odnowienia
Start 219.95 zł (270.54 zł brutto) 189 zł (234.47 zł brutto)
Biznes 649.95 zł (799.44 zł brutto) 479 zł (589.17 zł brutto)
Pro 1499.95 zł (1844.95 zł brutto) 979 zł (1204.17 zł brutto)

Darmowa subdomena w każdym pakiecie

Choć to mała zmiana, ale praktyczna: Natychmiast po rejestracji nowego konta hostingowego, otrzymasz darmową subdomenę w domenie 59.pl pod którą możesz uruchamiać serwisy testowe. Dzięki temu nie musisz rejestrować własnej domeny i podpinać jej pod serwer, aby przetestować jego możliwości!

Wypróbuj nasz hosting za darmo!

Każdy pakiet hostingowy możesz przetestować za darmo przez 14 dni bez żadnych konsekwencji. To aż nadto czasu, aby przekonać się czy odpowiada Twoim potrzebom! Wypróbuj więc nasz hosting już dzisiaj, klikając poniższy odnośnik:

Wypróbuj konto hostingowe »

Kategorie:

Michał Pleban

Master of disaster.