Zmiany w cenniku od 1.08.2012

Lipiec 20, 2012 | Komentarze są wyłączone

W dniu 1 sierpnia 2012 wprowadzone zostaną zmiany w cenach niektórych usług świadczonych w serwisie AfterMarket.pl. Poniżej znajduje się podsumowanie zmian, które zostaną wprowadzone:


Ze względu na wdrożenie skryptów przechwytujących domeny o zwiększonej skuteczności, zwiększeniu ulegną opłaty za przechwytywanie domen .pl:

  • Przechwycenie domeny .pl z normalnym priorytetem: 60 PLN.
  • Przechwycenie domeny .pl z niskim priorytetem: 30 PLN (25 PLN dla domen funkcjonalnych i regionalnych).

Opłata za wystawianie domen zewnętrznych na giełdzie zostanie zniesiona, natomiast zmianie ulegną prowizje od sprzedaży domen na giełdzie:

  • Prowizja od sprzedaży domeny zarejestrowanej w AfterMarket.pl: 5.00%
  • Prowizja od sprzedaży domeny zarejestrowanej poza AfterMarket.pl: 7.50%

Ze względu na wysokie koszty obsługi płatności elektronicznych, dla zapewnienia dalszego świadczenia usług utrzymywania domen w najniższych cenach na rynku, wprowadzona zostanie opłata w wysokości 2.50% za wpłatę środków przy użyciu płatności elektronicznych. Wpłaty środków za pomocą zwykłych przelewów na indywidualne konto użytkownika pozostaną darmowe.

Z dniem 1 sierpnia 2012 zakończona zostanie także sprzedaż pakietów hurtowych na rejestrację domen oraz papierów dłużnych naszej firmy. Na stałe zostanie natomiast uruchomiona możliwość korzystania z szybkich wypłat środków poprzez serwis BlueCash oraz skrócony zostanie czas realizacji zwykłych wypłat środków z 10 do 5 dni roboczych.


Comments

Comments are closed.