Zmiany w cenniku AfterMarket.pl od 7.05.2012

Kwiecień 28, 2012 | Komentarze są wyłączone

Od 7 maja w naszym serwisie wprowadzone zostaną zmiany w cenniku sprzedaży i wystawiania domen na giełdzie. Korespondują one szeregiem zmian, które wprowadziliśmy ostatnio na naszej giełdzie celem zwiększenia sprzedaży (takich jak możliwość wyboru faktury z polskim VAT dla klientów końcowych, możliwość obserwowania domen i sprzedawców, powiadomienia o obniżeniu cen i innych działaniach wykonywanych przez sprzedawców, ulepszone powiadomienia dla osób obserwujących aukcje, i wiele innych).

Wprowadzona zostanie opłata za wystawianie na giełdzie domen zewnętrznych, tzn. nieutrzymywanych w AfterMarket.pl. Opłata ta będzie wynosić 3 grosze dziennie od każdej domeny zewnętrznej wystawionej na sprzedaż. Przy tej okazji warto przypomnieć, że ze względu na większe zaufanie, jakim wśród kupujących cieszą się domeny utrzymywane w naszym serwisie (dla których gwarantujemy cały przebieg transakcji), otrzymują one czterokrotnie więcej ofert kupna niż domeny zewnętrzne. Warto więc przy tej okazji przenieść swoje domeny z innych serwisów do AfterMarket.pl i zapewnić im lepszą sprzedaż.

Prowizja od sprzedaży domeny na giełdzie oraz w transakcji Escrow zostanie podniesiona do 4%, czyli do poziomu obowiązującego na aukcjach. Podobnie, do poziomu 6% zostaną podniesione prowizje od sprzedaży domen zewnętrznych niezależnie od formy (sprzedaż na aukcji, na giełdzie czy w transakcji Escrow) oraz metody (przekazanie kodu AuthInfo bądź cesja u zewnętrznego rejestratora). Należy przy tym podkreślić, iż poziom 4% jest nadal najniższym poziomem wśród giełd domen internetowych w Polsce, zwłaszcza że w przeciwieństwie do konkurencyjnych serwisów nie pobieramy od klientów opłat od płatności elektronicznych.


Comments

Comments are closed.