Podstawowym celem każdego inwestora jest promocja swoich domen wśród potencjalnych klientów. Zdając sobie z tego sprawę, chcemy rozszerzyć dostępność ofert sprzedaży domen wystawionych na naszej giełdzie poprzez ich promocję w drukowanym czasopiśmie, skierowanym do klientów końcowych.

Pierwszy numer naszego czasopisma zostanie wydany na początku grudnia 2012, w nakładzie 3000 egzemplarzy, i rozesłany za darmo wśród agencji interaktywnych, przedsiębiorców oraz kadry zarządzającej zarówno w dużych firmach, jak i podmiotach z sektora MSP. Zawierać będzie artykuły na temat wartości dobrych domen internetowych, wiadomości z rynku domen oraz około 1000 najciekawszych ofert sprzedaży domen internetowych. W ten sposób pragniemy edukować rynek, jednocześnie umożliwiając nabycie interesujących adresów.

Jeśli chcesz, aby oferty sprzedaży twoich domen zostały wypromowane wśród klientów końcowych i znalazły się w naszym czasopiśmie, możesz zgłosić je na tej stronie:
http://www.aftermarket.pl/ogloszenie.php

Istnieje również możliwość zamówienia reklam modułowych, zgodnie z cennikiem:
http://www.aftermarket.pl/download/magazyn_mediapack.pdf

Projekt okładki i strony z ogłoszeniami drobnymi:
http://www.aftermarket.pl/download/magazyn_okladka.pdf
http://www.aftermarket.pl/download/magazyn_ogloszenia.pdf


Comments

3 Comments so far

  1. prem on Listopad 23, 2012 11:39

    Na łeb upadli że ktoś wykupi cokolwiek

  2. Tomek on Listopad 24, 2012 12:33

    Swietna inicjatywa.. jak zwykle pierwsi na rynku stricte domen.. Bravo!

  3. Vidi on Listopad 24, 2012 18:39

    czy oferta dotyczy domen z innych firm? rozumiem ze to czasopismo ma byc branzowe a nie jako reklama tylko gieldy AM skoro klienci placa za wstawienie ogloszen… btw: a czy ogloszenia tez moga dawac AMowcy czy z innych gield rowniez?