Nie jest tajemnicą, że zarobki z parkowania domen od kilku już lat systematycznie spadają, a inwestorzy poszukują innych sposobów zagospodarowania domen niż tradycyjny parking. Dlatego z największą przyjemnością przedstawiamy zupełnie nowego gracza na polskim rynku parkowania domen – serwis ParkingCrew.com. Dzięki zoptymalizowanym szablonom zapewniającym znacznie wyższy współczynnik kliknięć, a także niskim marżom pozostawiającym większość ceny za kliknięcie dla właściciela domeny, zarobki zaparkowanych stron są nawet 3 razy wyższe niż w NameDrive bądź Sedo.

ParkingCrew to ekskluzywny parking domen dla posiadaczy najlepszych portfolio domen. Dla użytkowników naszego serwisu firm ta uczyniła jednak wyjątek, oferując możliwość założenia konta każdemu użytkownikowi. Parking ten jest zintegrowany z panelem naszego serwisu tak samo jak dotychczasowe usługi parkingu domen, dzięki czemu możliwe jest założenie konta poprzez wybór z menu opcji Parkuj domeny -> Załóż konto, a następnie zaparkowanie domen i pobieranie statystyk bezpośrednio ze swojej listy domen. W ParkingCrew mogą być zaparkowane tylko i wyłącznie domen utrzymywane w naszym serwisie – nie ma możliwości dodawania domen zewnętrznych. Jeśli więc chcesz cieszyć się wyższymi zarobkami, zapraszamy do przeniesienia swoich domen do AfterMarket.pl.

Oto wyniki parkowania przykładowej domeny w ParkingCrew w porównaniu do NameDrive:

Jak widać, po zaparkowaniu domeny w serwisie ParkingCrew znacząco zwiększył się współczynnik kliknięć (CTR) oraz średni zarobek za 1000 wejść na stronę (RPM). W tym przypadku, osiągnięte wyniki są około trzech razy lepsze niż w NameDrive.

Aby założyć swoje konto w serwisie ParkingCrew, należy po zalogowaniu do AfterMarket.pl wybrać z menu opcję Parkuj domeny -> Załóż konto. Następnie, aby zmienić serwis parkingowy swoich domen, należy zaznaczyć je na liście a następnie z listy rozwijanej operacji masowych na dole strony wybrać “Ustaw serwis parkingu”. Wybrawszy w menu opcję Parkuj domeny -> Ustawienia parkingu można też ustawić ParkingCrew domyślnym serwisem parkingowym dla nowo rejestrowanych i testowanych domen.

UWAGA: Ponieważ dane o zarobkach z parkowania domen są dostarczane przez Google z dwudniowym opóźnieniem, przez pierwsze dwa dni statystyki zarobków będą pokazywać zero pomimo niezerowej liczby kliknięć. Jest to najzupełniej normalne – dane o zarobkach pojawią się trzeciego dnia rano.

Przypominamy, że usługa ta dostępna jest wyłącznie dla domen utrzymywanych w naszym serwisie – po założeniu konta w ParkingCrew nie ma możliwości dodawania domen zewnętrznych. Dlatego też każda domena przed zaparkowaniem musi być przeniesiona do AfterMarket.pl.

Zapraszam do testowania nowego parkingu i dzielenia się swoimi zarobkami na naszym profilu w serwisie Facebook.


Comments

5 Comments so far

 1. Rafał Pietrzyk on Lipiec 24, 2012 22:09

  1. Zarobki z bieżącego miesiąca na screenie dla ND = 140USD. Jakiś błąd?
  2. Czy linki z możliwością kontaktu z abonentem domeny pojawią się na stronie docelowej? Ponieważ ich brak (jak na parkingco.pl) wpłynie znacząco na zaniżenie liczby ofert kupna.
  3. Test parkingco.pl trwał tylko (mniej więcej) 10 dni, jak wskazują daty i spadek ruchu. Krótko, co nie zmienia faktu, że zarobki wydają się być faktycznie większe.
  4. CPC znacząco spadł.
  5. Czy testowano tylko jedną domenę przez 10 dni czy więcej ? :)

 2. Gracz on Lipiec 24, 2012 23:07

  Testowałem ten system i wypada lepiej ale czy aż 3 krotnie ? Tego bym tak nie powiedział posiada swe zalety i wady. Ale przyznać trzeba, że zarobić daje więcej.

 3. Program magazynowy on Lipiec 25, 2012 16:29

  Nie próbowałem jeszcze zarabiać na parkingu domen a mam w zanadrzu kilka ciekawych sztuk. Jeżeli znajdę chwilę to sprawdzę czy da się zarobić :)

 4. rmh on Lipiec 26, 2012 14:02

  Mam 7 domen w AM. Chciałem je zaparkować w PC. Skonfigurowałem wszystko jak trzeba w panelu AM. Zalogowałem się nawet na PC. Niestety DNSy AF od wczoraj, kiedy wszystko zrobiłem, nadal nie przekierowują na PC. Wchodząc na moje domeny, zamiast strony parkingu PC, widzę standardowy parking AM. Piszę do AF maile w tej sprawie, ale od wczoraj urwał się kontakt…

 5. aw on Sierpień 2, 2012 1:01

  Zaobserwowałem błędne dodawanie domen drugiego poziomu. Domeny robią przekierowanie na niebezpieczne strony. Domeny drugiego poziomu są widoczne przez ParkingCrew jako np. biz.pl a nie nazwa_domeny.biz.pl .
  Zgłaszane wielokrotnie do pomocy AF ale kontakt się urwał w tej sprawie.
  A nie mam problemu z dodaniem domen pierwszego poziomu. Czasem automatycznie nie wchodzą DNS ParkingCrew ale po dodaniu ręcznie na peelkach strony parkingu ukazują się prawidłow.