Tanie przechwytywanie za 15 zł

Listopad 13, 2012 | Komentarze są wyłączone

Tylko dziś i jutro w naszym serwisie obowiązuje promocja przechwytywania domen z niskim priorytetem – 15 zł zamiast standardowej ceny 30 zł!

Aby wziąć udział w promocji, należy do jutra (14.11.202), do godziny 23:59 dodać do przechwycenia domeny z niskim priorytetem (czyli wybierając opcję “Tylko próba rejestracji”). Jeśli przechwycenie takiej domeny się powiedzie, będzie ono kosztować tylko 15 złotych, w czym zawiera się już cena rejestracji na pierwszy rok!

Czym różni się przechwytywanie z niskim priorytetem od zwykłego przechwytywania? Jest to próba rejestracji domeny w 1 sekundę po jej wygaśnięciu, a więc powiedzie się jeśli nikt inny nie zlecił przechwycenia tej domeny z normalnym priorytetem. Jest więc nieskuteczne w przypadku dobrych domen, które są przechwytywane w normalny sposób, ale za to dla domen niższej jakości jest o wiele tańsze.

Dzięki naszej promocji, teraz możesz przechwycić dla siebie ciekawe domeny w najniższej w Polsce cenie. Warto wykorzystać tę okazję by wzbogacić swoje portfolio o nowe domeny, tym bardziej iż specjalnie dla osób przechwytujących domeny przygotowaliśmy ich tematyczny katalog pod adresem:

http://www.aftermarket.pl/deletedcats.php

Warunkiem skorzystania z promocji jest dodanie do przechwycenia wygasającej, testowanej lub zarezerwowanej domeny z niskim priorytetem od dnia 13.11.2012 15:00 do dnia 14.11.2012 23:59. Promocja nie dotyczy domen dodanych w tym terminie do przechwycenia, a następnie usuniętych i dodanych ponownie.


Comments

Comments are closed.