14 lutego to święto zakochanych, dzień w którym wszyscy okazują sobie miłość. A my najbardziej kochamy domeny! Dlatego 14 lutego masz możliwość okazania ciepłych uczuć swoim domenom, transferując je do AfterMarket.pl.

Dla wszystkich osób transferujących w tym dniu swoje domeny do naszego serwisu przygotowaliśmy niezwykłe nagrody. Wszystkie transferowane 14 lutego polskie domeny biorą udział w szalonej promocji, w której ich abonenci otrzymają od nas nagrody:

 • Co setna przetransferowana domena: bonus 25 PLN
 • Co tysięczna przetransferowana domena: bonus 500 PLN
 • Co dziesięciotysięczna przetransferowana domena: bonus 10000 PLN

Wyniki promocji i liczbę przetransferowanych domen będzie można śledzić na bieżąco na stronie: http://www.aftermarket.pl/kochamydomeny/

Bonus zostanie naliczony na konto w ciągu 48 godzin od przetransferowania domeny. W promocji biorą udział tylko transferowane do naszego serwisu domeny polskie, od godziny 00:00 14 lutego do godziny 00:00 15 lutego 2012. O kolejności uczestnictwa w promocji decyduje czas kliknięcia odnośnika potwierdzającego transfer w emailu otrzymanym od NASK.


Comments

13 Comments so far

 1. marcel on Luty 12, 2012 16:59

  A czy przewidzieliście jakiś bonus dla stałych i wiernych klientów, którzy trzymają u was swoje wszystkie domeny od kilku lat?

  Czy na bonusy mogą liczyć tylko Ci, którzy co 2 tygodnie przenoszą domeny do innego rejestratora?

  Na takich promocjach niewiele zyskacie, bo te domeny za chwilę wyfruną za kolejnymi promocjami do premium, az itd…

  Co innego gdyby bonusy były za każde 100 odnowionych domen, albo za każde 100 przechwyconych…

 2. Michau on Luty 12, 2012 17:14

  Oczywiście, że przewidzieliśmy. Na początku marca przedstawimy taką promocję, związaną z utrzymywaniem w naszym serwisie domen przez dłuższy czas.

  Zaś na kolejną promocję w Premium, nie wiem czy już zdążą…

 3. Domeniarstwo.pl on Luty 12, 2012 18:03

  Starych klientów nie kochają tak bardzo.

 4. Pawel on Luty 13, 2012 15:11

  klienci kochający domeny i wiernie trzymający je w AM niestety nic nie dostaną…

  Nie jest to w porządku…

 5. Robert on Luty 13, 2012 15:11

  Co masz na myśli “..Zaś na kolejną promocję w Premium, nie wiem czy już zdążą…” Czyżby jakieś plotki z branży, coś się z Premium zadzieje..?

  Robert

 6. Marcif on Luty 13, 2012 15:16

  Na premium.pl piszą że od września do stycznia przetransferowano do nich 45tyś domen więc szansa uzyskania 3 bonusu jest raczej “mniej niż zero” :]
  Taki “chłyt marketingowy” :>

 7. Robert on Luty 13, 2012 15:22

  Jasne. Mają też ograniczenie – jedna domena – jedna promocja, tj. nie ważne ile transferów, na jeden adres przypada jedna promocja.

 8. Maciek on Luty 13, 2012 15:34

  Liczą się tylko domeny polskie, czyli tylko te z końcówką .pl i różnego rodzaju com.pl, org.pl itd?
  Rozumiem więc, że domeny .com nie łapią się do konkursu?

 9. ANR on Luty 13, 2012 16:22

  Takie promocje “na dany dzień”, “walentynki”, “kto pierwszy”, “coś za darmo”, to są dobre w innej branży, w supermarkecie, gdzie chodzi o przyciągnięcie masowego klienta. W wypadku serwisu AF, te pomysły to jest po prostu porażka wizerunkowa. Kiedy rozdawano .eu 1 zł, serwis nie działał sprawnie, teraz odnosi się wrażenie, że Dropped nie szanuje “stałych klientów”. Wprowadza kontakt telefoniczny na ich ofertach, bez możliwości usunięcia i trwa to już ponad 2 tygodnie. Skończcie z taka polityką, bo to nie supermarket. Skupcie się na wszelkich słabościach serwisu, by nie było informacji, że serwis źle działa. Celem powinien być profesjonalny serwis, do którego użytkownicy maja zaufanie, te akcje marketingowe są odwrotnością tego. Jak dla mnie to porażka, wizerunkowo zyskuje Premium.pl, które stara się promować dobre domeny. Giełda na AF niestety nie jest rozwijana.

 10. Piter on Luty 13, 2012 17:24

  Starzy klienci dostają cały czas najniższe ceny odnowień.

 11. Michau on Luty 13, 2012 23:34

  W promocji biorą udział wszystkie domeny obsługiwane przez NASK, czyli .pl, .com.pl, .waw.pl itp. natomiast .com oczywiście nie.

  @AMR: tak, wprowadziliśmy telefon na stronach oferty, ponieważ prosiło o to wielu klientów. Przyniosło to wymierne korzyści w postaci momentalnego zwiększenia sprzedaży wśród klientów końcowych. Przez 2 tygodnie testowaliśmy telefon, i codziennie dzwoni wiele osób pytając się o to jak funkcjonuje giełda, jak przebiega transakcja, itp. Kontakt telefoniczny jest bardzo ważny dla klientów firmowych. Domagasz się co chwila rozwoju giełdy, a gdy rzeczywiście to robimy, chcesz aby wszystko było po staremu.

  Rzeczywiście, przy promocji .eu za 1 zł wyszły dwa wąskie gardła w serwisie, które powodowały problemy. Nie powinno tak być, ale dzięki temu znaleźliśmy kolejne błędy i naprawiliśmy je. Podczas normalnej pracy serwisu błędy już nie występują praktycznie nigdy, czego nikt nie doceni, bo skoro działa to jest dobrze :) Jedyne problemy występują podczas tego rodzaju “stress testów”, dzięki czemu mamy możliwość przystosowania skryptów do obciążenia wielokrotnie większego niż występujące w tej chwili.

  Na koniec, oczywiście jest jasne że celem jutrzejszej promocji jest przede wszystkim ocena, ilu klientów trzyma domeny w Premium tylko dla ich promocji :P

 12. Antek on Luty 15, 2012 1:08

  Witam,

  Bardzo fajna promocja, szczerze – cieszę się z przejścia do AfterMarket.pl , jak to się mówi, lepiej późno niż wcale, niechcący też
  odezwała się we mnie żyłka hazardzisty, ech te młodzieńcze;) lata, kiedy grałem w tot.. z nadzieją na rozbicie kumulacji

  I korzystając z okazji, pozdrawiam załogę AfterMarket.pl , i wszystkich Aftermarketowiczow

 13. Sebastian on Luty 15, 2012 12:06

  Mam nadzieje że ta marcowa promocja to będzie BOMBA na rynku domenowym ;-)

  Pozdrawiam serdecznie,