Bonus za zasilenie konta zwykłym przelewem

Czerwiec 21, 2012 | Komentarze są wyłączone

Ze względu na to, iż przyjmowanie wpłat za pomocą płatności elektronicznych wiąże się z koniecznością uiszczania prowizji dla banków i agregatorów płatności, chcemy zachęcić naszych użytkowników do zasilania kont za pomocą zwykłych przelewów. Każdy użytkownik naszego serwisu posiada przypisane indywidualne konto bankowe, na które może wpłacać środki które zostaną automatycznie zaliczone do salda jego konta.

Odnawiaj domeny .pl po 37 zł

Czerwiec 17, 2012 | Komentarze są wyłączone

Wszystkich użytkowników naszego serwisu zapraszamy do udziału w niezwykłej promocji, w której można odnowić swoje domeny taniej niż gdziekolwiek i kiedykolwiek na świecie. Tylko w środę 20.06.2012 obniżamy cenę odnowienia domeny .pl do 37 zł!

Dzisiaj w naszym serwisie wprowadziliśmy możliwość reklamowania swoich aukcji i ofert sprzedaży w modelu CPC (Cost Per Click), czyli rozliczanym za liczbę osób przekierowanych na nasza aukcję. Ten rewolucyjny model pozwala na dotarcie do potencjalnych kupujących znacznie taniej i efektywniej niż dotychczasowe formy promowania domen.

Aukcje Last Minute w naszym serwisie zostały dzisiaj rozszerzone o możliwość wystawiania na nich domen wygasających. Do tej pory, aukcję taką można było wystawić najpóźniej 6 dni przed datą wygaśnięcia domeny. Obecnie jest to możliwe najpóźniej 7 dni przed datą ostatecznego usunięcia domeny (czyli dla domen .pl, do 8 dni po wygaśnięciu domeny).

Już wkrótce rozpoczęcie mistrzostw Europy w piłce nożnej i niezapomniane sportowe emocje. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych klientów szereg równie emocjonujących promocji