Możliwość skorzystania z dopuszczalnego salda debetowego stanowi istotne ułatwienie dla osób aktywie korzystających z giełdy domen. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić tę usługę dla osób wykonujących wiele operacji rejestracji i kupna domen, w najbliższym czasie zostaną wprowadzone następujące zmiany w opłatach za tę usługę:

Od 15 marca, nie będziemy już pobierali opłat za każdą operację wykonaną z wykorzystanie salda debetowego. Zamiast tego, opłata w wysokości 5% będzie pobierana jednorazowo w momencie uruchomienia salda (bądź jego podwyższenia).

Od 31 marca, korzystanie z dopuszczalnego salda debetowego zostanie oprocentowane w wysokości 0,05% dziennie. Oprocentowanie będzie pobierane na koniec dnia, tylko od ujemnego salda mieszczącego się w ramach przyznanego dopuszczalnego salda debetowego.


Comments

4 Comments so far

 1. m on Marzec 3, 2011 14:04

  Zmiany nie dotyczą uruchoionych juz sald debetowych i od zaciągnietych w nich debetach- prowizje zostały juz od tych kwot pobrne.

 2. CharlieK on Marzec 4, 2011 21:16

  Mhm… Wg polskiego prawa – ustawy antylichwiarskiej, to lamiecie tym zapisem prawo. Bo 0.05% *365 + 5% = 23.25% koszt tego KREDYTU (nazywajmy rzeczy po imieniu) w skali roku. A polska ustawa dopuszcza calkowity koszt kredytu jako 4-krotnosc kredytu lombardowego, czyli 21% (5.25% – zrodlo http://nbp.pl/home.aspx?f=/dzienne/stopy.htm ). Raz ze Cypr nalezy do UE, a dwa – skoro oferujecie uslugi w Polsce – nie powinniscie sie stosowac do polskich przepisow przypadkiem ???

 3. dom on Marzec 14, 2011 12:17

  Czy od już uruchomionych sald będzie nadal obowiązywała opłata za każdą operację wykonaną z wykorzystaniem salda debetowego? Co się stanie po częściowej spłacie i zwiększeniu takiego salda, a następnie ponownemu zadłużeniu się? Co się stanie po zmniejszeniu dopuszczalnego salda i ponownym jego zwiększeniu?

 4. Michau on Marzec 31, 2011 19:21

  Ustawa antylichwiarska reguluje wysokość odsetek od kredytu. Prowizja od przyznania kredytu nie wlicza się do kwoty odsetek.

  Od już uruchomionych sald nie będą oczywiście pobierane opłaty od każdej operacji.