W związku z wprowadzeniem nowej usługi monitorowania domen, wprowadzone zostały również zmiany w usłudze przechwytywania domen, celem lepszego współistnienia tych usług. Oto wprowadzone zmiany:

  • Dodawanie do przechwycenia domen zarejestrowanych zostało wyłączone. Zamiast tego, domeny te są dodawane do monitorowania z zaznaczoną opcją “Przechwyć”, co oznacza iż automatycznie zostaną dodane do przechwycenia gdy tylko zaczną wygasać. Oczywiście, użytkownik może w każdej chwili wyłączyć tę opcję lub zrezygnować całkowicie z monitorowania domeny.
  • Dla osób monitorujących domeny wprowadzona została promocja. Jeśli użytkownik zleci monitorowanie domeny w czasie, gdy jest ona jeszcze zarejestrowana (nie zaczęła wygasać), cena ewentualnego przechwycenia tej domeny z normalnym priorytetem zostanie dla tego użytkownika obniżona o 10 zł. Podobnie, o 10 zł zostanie tez obniżona cena tej domeny wylicytowanej na aukcji prywatnej, jeśli więcej niż jedna osoba zleciła jej przechwycenie. Promocja ta obowiązuje do 31 grudnia 2011; aby z niej skorzystać, użytkownik musi zlecić monitorowanie domeny w chwili gdy domena jest zarejestrowana, i nie zakończyć go do momentu wygaśnięcia domeny.

Comments

1 Comment so far

  1. Konkurencja on Sierpień 2, 2011 20:24

    no tośmy pojechali, bankructwo koming ;(