Promocja domen w Allegro

Kwiecień 19, 2011 | 3 Comments

Wraz z wprowadzeniem kanału sprzedaży w sklepie Allegro, wprowadzamy możliwość łączonej promocji domen w AfterMarket.pl i w Allegro.pl. Co więcej, promocja w Allegro nie pociąga za sobą żadnych dodatkowych kosztów, a cena promocji na giełdzie została nawet obniżona!

Od dzisiaj, jeśli wykupisz promocję swojej domeny na giełdzie AfterMarket.pl, będzie ona także promowana w serwisie Allegro poprzez wyróżnienie i podświetlenie. Domena taka znajdzie się na szczycie listy w kategorii “Domeny” w serwisie Allegro, a ponadto zostanie wystawiona jako zwykła aukcja a nie jedynie jako sprzedaż w sklepie. W ten sposób będzie widoczna nie tylko dla osób przeszukujących aukcje i przeglądających sklep, ale dla wszystkich kupujących przeglądających kategorię “Domeny”. Wszystko to zapewnia kilkudziesięciokrotnie lepszą widoczność aukcji i znacznie zwiększa prawdopodobieństwo jej sprzedaży.

Dodatkowo, jeśli sprzedawca wykupi opcję promocji domeny na stronie głównej w AfterMarket.pl, będzie ona także promowana na stronie głównej w Allegro.pl.

Aby jeszcze bardziej zachęcić do korzystania z tych form promocji, obniżyliśmy ceny promocji tak, aby były bardziej atrakcyjne dla sprzedawców:

 • Miesięczna promocja domeny na giełdzie i w Allegro: 100 zł 75 zł.
 • Miesięczna promocja domeny na stronie głównej giełdy i Allegro: 350 zł 200 zł.

Promocja na Allegro dotyczy oczywiście domen spełniających warunki do wystawienia na Allegro. Pozostałe domeny mogą być nadal promowane na naszej giełdzie na dotychczasowych zasadach.

Zapraszamy do korzystania z opcji promocyjnych, i życzymy udanych sprzedaży!


Comments

3 Comments so far

 1. Krzysiek on Kwiecień 19, 2011 14:22

  Witam
  Rozumiem, ze kupujacy na Allegro otrzymuje fakture bezposrednio od Aftermarket (czy ta faktura ma 0 cy 23% VAT?). Natomiast kupujacy tak jak wczesniej wystawia fakture Aftermarket (0% VAT lub bez VATu dokladnie nie pamietam) – tak?
  Pozdraiwam
  Krzysiek

 2. Krzysiek on Kwiecień 19, 2011 14:23

  Oczywiscie fakture Aftermarket wystawia sprzedajacy nie kupujacy (moja pomylka w komentarzu wyzej)

 3. US on Kwiecień 30, 2011 15:26

  Prosimy o Pana dane osobowe Panie Krzysztofie.