Twórcy giełdy domen AfterMarket.pl stale poszukują kolejnych sposobów sprzedaży domen klientom końcowym. Dlatego też, aby ułatwić sprzedaż domen naszym klientom, wprowadziliśmy dodatkowy kanał sprzedaży domen – sklep z domenami na Allegro! Nie od dziś wiadomo, że wielu klientów końcowych poszukuje domen internetowych właśnie w serwisie Allegro.pl. Dlatego też nasz sklep na Allegro znacznie zwiększa zasięg sprzedaży domen wystawionych na naszej giełdzie, bez dodatkowych kosztów ponoszonych przez naszych klientów.

Od dzisiaj, każda domena wystawiona na sprzedaż na giełdzie AfterMarket.pl, jednocześnie pojawi się w naszym sklepie na Allegro, o ile tylko będzie spełniać następujące warunki:

  • Jest to domena .pl, .com, .net, .org, .info lub .biz zarejestrowana w AfterMarket.pl. Domeny zewnętrzne nie mogą być umieszczone w sklepie.
  • Jest wystawiona na sprzedaż z ustaloną ceną Kup Teraz.
  • Wygasa za więcej niż 35 dni.

Wszystkie domeny spełniające te warunki pojawią się w naszym sklepie Allegro i będą dostępne dla tysięcy klientów przeglądających ten serwis.

Jednoczesne wystawianie domen na sprzedaż w obu serwisach jest zsynchronizowane, tak więc kupno domeny na jednej giełdzie spowoduje jej zniknięcie z drugiej giełdy. Jeśli domena w serwisie AfterMarket.pl zostanie wystawiona na aukcję, sprzedana w transakcji Escrow lub wynajęta, także zostanie usunięta ze sklepu Allegro.

Domeny w sklepie Allegro są wystawiane z cenami ustalonymi dla sprzedaży w serwisie resellerskim, a ich sprzedaż podlega prowizji zgodnej z cennikiem dla tego typu sprzedaży (w chwili obecnej prowizja ta wynosi 5%). Całością obsługi płatności i rozliczeń zajmuje się nasz serwis – sprzedawca nie musi martwić się o żadne dodatkowe formalności związane ze sprzedażą w Allegro.


Comments

2 Comments so far

  1. Filip on Kwiecień 21, 2011 18:35

    Fajna innowacja, przydałaby się tylko możliwość umieszczania opisów takich domen. Tak, żeby w treści opisu dało się napisać np. PR domeny, albo liczbę zaindeksowanych podstron.

  2. Lavonda on Wrzesień 13, 2011 17:57

    great points altogether, you simply gained a brand new reader. What would you suggest about your post that you made a few days ago? Any positive?