We współpracy z firmą EuroDNS S.A. przedstawiamy nową, globalną giełdę domen internetowych: http://www.DomainAuctions.com/!

Platforma DomainAuctions.com jest serwisem skierowanym do klientów z całego świata, ze szczególnym uwzględnieniem Europy i rynków wschodzących. Dzięki bezpośredniemu powiązaniu z serwisem EuroDNS.com, jednym z najpopularniejszych rejestratorów domen w Europie, giełda może liczyć na dużą popularność.

Już wkrótce, użytkownicy naszego serwisu będą mogli także wystawiać domeny na sprzedaż w serwisie Domainuctions.com. W tym celu, przy wystawianiu domeny na sprzedaż lub na aukcję, trzeba będzie w polu “Rynek” wybrać wartość “Wszystkie giełdy”. Należy jednak pamiętać, że w takim przypadku prowizja od sprzedaży domeny (niezależnie od miejsca) zostanie pobrana według stawek serwisu DomainAuctions.com (w tej chwili 10%).


Comments

5 Comments so far

 1. Nomenomen on Wrzesień 22, 2011 10:56

  rynek domen właśnie dostał kolejnego kopa do przodu – Super!

 2. piotr on Wrzesień 22, 2011 15:51

  Boze strona na swiat a design z 2002 roku?! opamietajcie sie!

 3. andrzej on Wrzesień 23, 2011 9:44

  jak komuś nie pasuje design powinien odpłynąć na fejsbuka lub wydorośleć, design jest optymalny i przejrzysty, głupotą byłaby zmiana tego co się sprawdziło, a nie pracowanie nad istotnymi dla domainerów sprawami, jak giełda czy stabilność działania serwisu, to sprawy x100 ważniejsze,

 4. Ciekawa on Wrzesień 26, 2011 9:27

  Czy “niezależnie od miejsca” oznacza, że jak zostanie sprzedana na giełdzie Aftermarket a nie domainauctions.com to też pobrane zostanie 10%?

 5. lotus2008 on Listopad 22, 2011 0:51

  Troche to nie fair, ze na domainauctions pobierana bedzie wieksza prowizja niz na Aftermarket, skoro obie platformy naleza do tej samej firmy…:-/