Program resellerski serwisu AfterMarket.pl pozwala użytkownikom na szybkie tworzenie serwisów do rejestracji domen i usług hostingowych dla klientów końcowych. Program resellerski stanowi idealną usługę dodatkową dla osób oferujących usługi projektowania stron, pozycjonowania, i inne usługi informatyczne.

Przykład serwisu resellerskiego można znaleźć pod adresem: http://www.netmaker.com.pl/

Serwis resellerski jest kompletną stroną WWW nakierowaną na potrzeby klienta końcowego. Pozwala na rejestrację domen internetowych i hostingu, i zawiera maksymalnie uproszczone strony do rejestracji i zarządzania usługami.

Stworzenie serwisu resellerskiego nie wymaga żadnych umiejętności programistycznych. Wystarczy wskazanie domeny pod którą ma być uruchomiony serwis i wybranie jednego z 10 dostępnych szablonów graficznych. Za całość procesu utworzenia i utrzymania serwisu odpowiedzialne jest nasze oprogramowanie.

Reseller sam definiuje ceny w swoim serwisie, przez co decyduje on o poziomie marży pobieranych w jego serwisie. Ze wszystkie usługi sprzedawane w swoim serwisie resellerskim płaci on standardowe ceny z naszego cennika, zaś cała nadwyżka trafia jako zarobek na jego konto. Jedynie marża za sprzedaż domen na giełdzie jest ustalona odgórnie, i wynosi 2.5%.

Klienci resellera otrzymują polskie faktury wystawione z danymi resellera jako sprzedawcy, z polskim podatkiem VAT. Reseller jest zobowiązany do zaksięgowania tych faktur we własnym programie księgowym.

Ponieważ działanie serwisu resellerskiego jest całkowicie automatyczne, może on być utworzony przez każdą osobę prowadzącą działalność gospodarczą. Jest on doskonałym dodatkiem do posiadanej już strony internetowej, lub jako źródło dodatkowego przychodu w firmie. Jedynie działania, jakie musi podejmować reseller to promocja swojej strony poprzez odnośniki z posiadanych stron, polecanie dotychczasowym klientom lub reklamę.


Comments

9 Comments so far

 1. erlando on Styczeń 24, 2011 16:46

  Szukam wszedzie i nie mogę wyczaić gdzie się do tego zarejestrować … tzn utworzyc swoje konto

 2. Antyki on Styczeń 24, 2011 17:08

  też jestem ciekaw gdzie sie zalogowac:)

 3. Saint on Styczeń 25, 2011 14:09

  Pomoc to chyba wcale nie działa ;) .

 4. AfterMarket.pl i program resellerski! on Styczeń 25, 2011 16:00

  [...] AfterMarket.pl Bez kategorii ← Widget AfterMarket.pl oraz Lista domen usuniętych /* [...]

 5. damian on Luty 20, 2011 12:20

  to by było ciekawe rozwiązanie gdyby bazowało na pełnym “dropshippingu” – włącznie z wystawianiem faktur przez AM czy dropped. Wtedy taki partner zajmował by się tylko promocją mając jakiś zysk z obrotu swojej “kopii”. JEśli jednak jest rozliczanie na partnera to program traci swą atrakcyjność i ja w takim razie w to nie wchodzę (a szkoda).

 6. Domeny na sprzedaż on Luty 22, 2011 11:03

  Ciekawe rozwiązanie, a można tak zrobić aby można było wyłączyć niektóry moduły np. związane z hostingiem i na giełdzie domen wyświetlać tylko własne domeny (zakresować na danego użytkownika) ? Zastąpiłoby to działanie White Label

  Pozdrawiam

 7. very on Maj 20, 2011 23:48

  jak sie wycofac z programu?

 8. piotr on Czerwiec 2, 2011 14:43

  hmmm, to reseller jest sprzedawcą? to w takim razie jeśli jestem resellerem to:
  kupuje domene od dropped za 10 zł
  klient kupuje w moim serwisie za 25 zł
  płace Vat od 25 zł, a nie od 15 :(

  średnio dobry interes – dobry dla dropped, który ma problem z Vat ze względu na siedzibę

 9. piotr on Czerwiec 2, 2011 14:55

  a jak sprzedam za tę samą cenę co kupię od resselera (np 10 zł) to dopłacę Vat
  szkoda, chyba nie podziałam w tym programie jednak.
  Faktury powinien wystawiać dropped, a dla mnie jedną faktuę miesięcznie za zakupione domeny. wtedy miałoby to sens