Osoby sprzedające domeny na naszych aukcjach mogą teraz korzystać nowych narzędzi: ceny minimalnej i Kup Teraz.

Cena minimalna pozwala na ustalenie minimalnej ceny, poniżej której aukcja nie zakończy się sprzedażą. Dzięki temu, można ustawić niską cenę startową aukcji dla zachęcenia kupujących, i jednocześnie ochronić się przed sprzedażą domeny zbyt tanio.

Kupujący nie znają ceny minimalnej ustalonej przez sprzedającego, ale widoczny jest jej rząd wielkości. Pozwala to na ocenę, czy warto licytować w danej aukcji i zabezpieczenia przed licytowaniem “w ciemno”. Złożenie oferty przekraczającej cenę minimalną, powoduje jej odkrycie i ustalenie ceny w aukcji równej cenie minimalnej.

Cena Kup Teraz pozwala na ustalenie ceny, której osiągnięcie powoduje natychmiastowe zakończenie aukcji. Ustalenie ceny Kup Teraz na interesującym poziomie stanowi dodatkową zachętę dla kupujących do składania ofert, gdyż inny licytujący może w każdej chwili użyć opcji Kup Teraz i wygrać aukcję.

Koszt wystawienia aukcji z ceną minimalną wynosi dodatkowo 1 zł. Opcja Kup Teraz w aukcjach jest darmowa.


Comments

1 Comment so far

  1. stały użytkownik on Czerwiec 19, 2011 20:50

    Bardzo proszę AfterMarket o nie zaśmiecanie aukcji First Minute dzisiątkami bezwartościowych domen. W wyniku tego rodzaju działań sprzedaż na FM powoli zanika.