Jak co roku, mamy zaszczyt zaprosić Was do udziału w konferencji MeetDomainers, największym spotkaniu dla inwestorów domenowych w Polsce. Tym razem odbędzie się ona 14 października 2011 w Warszawie.
Jednocześnie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą jest darmowa wejściówka na konferencję MeetDomainers 2011. Konkurs zostanie przeprowadzony 31 sierpnia 2011, a jego zasady są [...]

W związku z wprowadzeniem nowej usługi monitorowania domen, wprowadzone zostały również zmiany w usłudze przechwytywania domen, celem lepszego współistnienia tych usług. Oto wprowadzone zmiany:

Listy domen – nowe narzędzie dla inwestorów domenowych

Sierpień 2, 2011 | Komentarze są wyłączone

Każdy inwestor domenowy, zwłaszcza rozpoczynający swoją przygodę z domenami, staje przed pytaniami: które domeny są wartościowe? Które warto kupić? Czy zostały jeszcze wolne domeny, które warto zarejestrować? Często wydaje się, że już wszystkie cenne domeny są zajęte. Aby pomóc osobom borykającym się z tymi problemami, przygotowaliśmy nowe, unikalne na polskim rynku narzędzie: listy domen.

Rok temu w naszym serwisie wprowadzona została w ramach Laboratorium usługa monitorowania zmian danych WHOIS na domenach. Dzisiaj chcielibyśmy wprowadzić zupełnie nową wersję tej usługi, wzbogaconą o szereg dodatkowych narzędzi.