Każdy serwis resellerski posiada wbudowaną giełdę domen. Zawiera ona większość domen wystawionych na sprzedaż w serwisie AfterMarket.pl, ale wybranych w taki sposób, aby przebieg transakcji był możliwie najprostszy dla klienta końcowego. Oto jak wygląda przebieg sprzedaży domeny na giełdzie w serwisie resellerskim:

Celem każdego inwestora domenowego jest znalezienie nabywców na jego domeny wśród klientów końcowych. Jednak zazwyczaj klienci końcowi widząc że domena nie jest dostępna, po prostu nie wiedzą że można starać się o jej odkupienie. Nie odwiedzają też zazwyczaj giełd domen internetowych i nie mają świadomości ich istnienia. Dlatego sprzedaż domen klientom końcowym jest znacznie utrudniona. [...]

Program resellerski serwisu AfterMarket.pl pozwala użytkownikom na szybkie tworzenie serwisów do rejestracji domen i usług hostingowych dla klientów końcowych. Program resellerski stanowi idealną usługę dodatkową dla osób oferujących usługi projektowania stron, pozycjonowania, i inne usługi informatyczne.
Przykład serwisu resellerskiego można znaleźć pod adresem: http://www.netmaker.com.pl/

Dzisiaj w naszym serwisie została wprowadzona funkcjonalność dopuszczalnego salda debetowego na koncie. Pozwala ona na rejestrowanie, kupowanie i wykonywanie innych operacji na domenach bez konieczności posiadania środków na koncie. Dzięki temu, możliwe jest kupowanie bądź odnawianie domen na kredyt, który może być spłacony w późniejszym terminie.