Dla osób sprzedających domeny w transakcjach Escrow, uruchomiliśmy dzisiaj serwis EscrowDomen.pl. Jest to serwis dedykowany wyłącznie transakcjom Escrow kupna domen, dzięki czemu jest on o wiele bardziej przejrzysty dla kupujących.

Przy wystawianiu nowej transakcji Escrow, można teraz podać adres email nabywcy niezarejestrowanego w serwisie. Otrzyma on specjalny odnośnik do transakcji Escrow w serwisie EscrowDomen.pl, dzięki czemu będzie mógł obejrzeć szczegóły transakcji bez konieczności zakładania konta.

Następnie, po kliknięciu przycisku “Zaakceptuj transakcję” kupujący zostanie poproszony o wypełnienie formularza rejestracji konta i podanie danych do faktury. Rejestracja nie wymaga potwierdzenia adresu email – po rejestracji, od razu jest wyświetlany formularz płatności z podanym numerem konta do zapłaty oraz opcjami płatności elektronicznych.

Dzięki usunięciu wszystkich zbędnych kroków z procesu rejestracji (potwierdzanie email, newslettery itp.) proces kupna domeny jest o wiele łatwiejszy. Ponadto, kupujący nie ma dostępu do giełdy, a więc nie istnieje ryzyko że zainteresują go inne domeny i zrezygnuje z transakcji.

Aby korzystać z zalet serwisu EscrowDomen.pl nie musisz robić nic szczególnego – wystarczy, że po prostu podasz email nabywcy przy wystawianiu transakcji, a całą resztę zrobimy za ciebie. Nie musisz już dłużej tłumaczyć nabywcy jak zarejestrować się w systemie, ani obawiać się że po obejrzeniu giełdy domen straci zainteresowanie twoją domeną. Od dziś sprzedaż domen stała się o wiele prostsza!


Comments

3 Comments so far

  1. blog.dropped.pl on Marzec 16, 2011 3:49

    Escrowdomenpl sprzedawaj latwo domeny.. Retweeted it :)

  2. blog.dropped.pl on Marzec 21, 2011 21:05

    Escrowdomenpl sprzedawaj latwo domeny.. Great idea :)

  3. blog.dropped.pl on Czerwiec 4, 2011 13:47

    Escrowdomenpl sprzedawaj latwo domeny.. Reposted it :)