Dla osób sprzedających domeny w transakcjach Escrow, uruchomiliśmy dzisiaj serwis EscrowDomen.pl. Jest to serwis dedykowany wyłącznie transakcjom Escrow kupna domen, dzięki czemu jest on o wiele bardziej przejrzysty dla kupujących.

Dzisiaj został wprowadzony nowy podział kategorii na giełdzie. Nowy podział jest o wiele bardziej szczegółowy, dzięki czemu o wiele łatwiej przypisać domenę do pasującej tematycznie kategorii. Podobnie, wyszukiwanie odpowiednich domen jest także ułatwione.

Jak co kilka miesięcy, oferujemy możliwość zakupienia przechwyconych domen Premium, na które nikt nie złożył zamówień. Na bieżącej aukcji znajdują się 193 domeny, które można licytować pod adresem:
http://www.aftermarket.pl/userauctions.php?id=2

Aby ułatwić wyszukiwanie wygasających domen zawierających określone słowa kluczowe, wprowadziliśmy nową funkcjonalność – codzienne powiadomienia o wygasających domenach zawierających wskazane słowa.
Aby skorzystać z usługi, wystarczy przejść na stronę:
http://www.dropped.pl/domainalerts.php
Po podaniu słowa kluczowego, nasz system będzie codziennie sprawdzał czy na liście wygasających domen nie znajdują się domeny zawierające to słowo. Jeśli tak, do użytkownika zostanie wysłany email [...]