Jeśli przegapiłeś dodanie do przechwycenia wartościowej domeny, możesz teraz naprawić ten błąd i dołączyć do aukcji tej domeny. Dzięki temu wciąż masz szansę na wylicytowanie domeny, jednak wiąże się to z pewnymi dodatkowymi opłatami.

Na prośbę naszych użytkowników wprowadzamy funkcjonalność przechwytywania domen “light” z niskim priorytetem w cenie 20 złotych. Domeny dodane do przechwycenia w ten sposób będą przechwycone tylko jeśli żadna inna osoba ani inny serwis nie zleciła ich przechwycenia, ale za to cena ich przechwycenia jest absolutnie najniższa na rynku.

Zmiana cen przechwytywania domen

Marzec 25, 2010 | Komentarze są wyłączone

W serwisie Dropped.pl właśnie kończymy prace nad nowym systemem przechwytującym domeny o wysokiej skuteczności. Uruchomienie systemu planowane jest na 1 kwietnia 2010. Testy potwierdzają, iż skuteczność nowego systemu znacząco przewyższa dotychczasowy, a także rozwiązania stosowane przez konkurencję. Dzięki podwyższonej skuteczności, nasi klienci zyskają dostęp do jeszcze większej liczby cennych, przechwyconych domen.

Od dzisiaj wprowadziliśmy mechanizm dzielenia się ze sprzedawcami opłatami karnymi pobranymi od kupujących w wyniku nieopłacenia zakupionych domen.
Jeśli kupujący pokryje opłatę karną poprzez uzupełnienie salda swojego konta do zera, sprzedający otrzyma na swoje konto połowę opłaty karnej.

Mechanizm “white label” to absolutna nowość na polskim rynku wtórnym domen. Umożliwia on uruchomienie własnej giełdy domen w oparciu o mechanizm AfterMarket.pl, ale pod własną marką i osobnym szablonem graficznym.
Mechanizm ten umożliwia zarabianie na rynku wtórnym domen w jednym z trzech modeli biznesowych: