Od wtorku, 22 grudnia, w naszym serwisie testowo zostanie wprowadzona nowa funkcjonalność: ukrywanie nicków osób licytujących w aukcjach. W ramach testów funkcja ta zostanie włączona dla aukcji domen przechwyconych.

Nicki osób licytujących w takich aukcjach zostaną ukryte do momentu, w którym upłynie 5 minut od zakończenia aukcji. Po upływie 5 minut od zakończenia aukcji wszystkie nicki zostaną odkryte.

Osoba licytująca w aukcji będzie widzieć swój własny nick, aby na bieżąco mieć informacje o tym, czy wygrywa aukcję i z jaką kwotą. Pozostałe nicki zostaną zastąpione kolejnymi numerami przypisanymi do licytujących. Dzięki temu, będzie wiadomo która z licytujących osób złożyła daną ofertę, ale jej tożsamość nie będzie znana do momentu zakończenia aukcji.

Funkcjonalność zostanie testowo wprowadzona na okres dwóch tygodni. Prosimy w tym czasie o przesyłanie swoich uwag i spostrzeżeń na jej temat.


Comments

4 Comments so far

 1. Daniel Dryzek on Grudzień 18, 2009 12:15

  Dobre rozwiązanie. Ulepszona wersji licytacji na Sedo. Pomysł z odkrywaniem ukrytych nicków po zakończeniu aukcji bardzo ciekawy. Ja jestem za :)

 2. Anonim on Grudzień 23, 2009 13:40

  A po co ta funkcja ukrywanie czemu ma służyć ?

 3. Yesterday on Grudzień 23, 2009 19:52

  Jedna uwaga – Jak wchodzę na tabelkę z licytacjami w których biorę udział (https://www.dropped.pl/private.php ), to teraz widzę w kolumnie ‘wygrywający’ od góry do dołu słowo ‘licytujący’ i ja jestem wyróżniony tylko pogrubieniem – jest to moim zdaniem trochę za mało czytelne. Proponuję żeby każdy kto w danej chwili wygrywa w danej licytacji w swojej zakładce widział swój nick. Jak już wchodzę w konkretną aukcję to widzę swój nick na tle innych ‘licytujących’
  pozdrawiam świątecznie,
  Yesterday

 4. cieklokrystaliczny on Styczeń 27, 2010 19:02

  Anonim said,

  grudzień 23, 2009 o godzinie 13:40

  A po co ta funkcja ukrywanie czemu ma służyć ?
  ================

  DOBRE :)