Od dzisiaj w naszym serwisie istnieje możliwość płatnej promocji aukcji oraz domen wystawianych na sprzedaż. Promocja pozwala na umieszczenie domeny bądź aukcji na samym szczycie listy wyszukiwania, przez co znacznie zwiększa się jej oglądalność i liczba ofert.

Istnieją dwie formy promocji:

 • Promocja na liście wyszukiwania – domena jest wyświetlana na szczycie listy wyszukiwania oraz listy domen w danej kategorii, a w przypadku aukcji także wysyłana w codziennym newsletterze z interesującymi aukcjami.
 • Promocja na stronie głównej – dodatkowo, oprócz list wyszukiwania, domena jest prezentowana na głównej stronie portalu. Dostępnych jest 8 pozycji dla aukcji i 8 dla ofert sprzedaży.

Aby zareklamować swoją aukcję, należy wybrać odnośnik “Promuj” na liście bieżących aukcji. Opcje reklamy są też dostępne po wystawieniu nowej aukcji.

Aby zareklamować ofertę sprzedaży, należy wybrać odnośnik “Promuj” na liście domen na sprzedaż. Promocja oferty trwa określony czas (od 30 do 90 dni), po którym może być odnowiona automatycznie albo ręcznie.

Cennik usług reklamowych znajduje się pod adresem: http://www.aftermarket.pl/prices_promote.htm


Comments

2 Comments so far

 1. cieklokrystaliczny on Sierpień 23, 2009 22:08

  Proponuję zrobić lekki porządek z terminologią. Są m.in. dwie opcje: reklamuj i promuj. Po wejściu do ‘reklamuj’ widzimy przycisk ‘promuj’ itd.
  Niby wiadomo, o co chodzi, ale jednak dla porządku…

 2. Novi199 on Wrzesień 13, 2009 23:00

  Przepraszam, ale może jest późno i czegoś nie rozumiem w cenniku.
  Np. Promocja aukcji na stronie głównej oraz stronach kategorii i wyszukiwania =50% ceny startowej, minimum 250 PLN…

  Pierwsza myśl jest taka: wystawiam wartościową domenę za 50000zł. 50% ceny startowej = 25000 zł! Tyle zarobi Dropped..pl? To byłby jakiś absurd. Mam nadzieję, że się mylę w interpretacji, a jeśli tak, proszę o klarowniejsze przedstawienie zasad w cenniku.