10 grudnia EURid, operator rejestru .eu, włączy możliwość rejestracji domen .eu zawierających znaki narodowe (IDN). W naszym serwisie uruchomiliśmy możliwość składania zamówień na te domeny. Zebrane zamówienia zostaną wysłane do EURid 10 grudnia, gdy tylko rejestracja domen IDN stanie się możliwa, celem zarejestrowania jak największej liczby zamówionych domen.

Przyjmowanie zamówień odbywa się na zasadzie aukcji. Jeśli tylko jedna osoba zamówi domenę, koszt rejestracji tej domeny wyniesie 30 PLN. Jeśli zamawiających będzie więcej, przeprowadzona zostanie wśród nich aukcja. Domena będzie rejestrowana na dane zwycięzcy aukcji, i w przypadku gdy uda się ją pomyślnie zarejestrować, zwycięzca zostanie zobowiązany do zapłaty wylicytowanej kwoty.

Wszystkie aukcje kończyć się będą 8 grudnia o godzinie 21:00, i do tej godziny przyjmowane będą zamówienia na rejestrację domen.

Aby złożyć zamówienie na domenę IDN .eu, należy przejść tutaj:
http://www.dropped.pl/euidn.php


Comments

3 Comments so far

  1. Kulturystyka on Listopad 30, 2009 18:14

    Super, na pewno skorzystam z takiej opcji, dzięki za informacje na meila !

  2. majster on Listopad 30, 2009 19:01

    A gdzie mozna zobaczyc te domeny ktore sie zarezerowalo? Gdzie jakas lista?

  3. Web-Serwis on Wrzesień 1, 2010 15:07

    Na liście domen w formularzu wyszukiwania przydałby się filtr IDN/nie-IDN. Czasem chciałoby się znaleźć tylko domeny IDN, a nie ma takiej opcji.