Foldery dla domen

Luty 18, 2009 | 4 Comments

Wczoraj w Dropped.pl wprowadzona została możliwość grupowania domen w foldery. Możliwe jest tworzenie dowolnej hierarchii folderów i przenoszenie domen między nimi.

Aby utworzyć foldery, wystarczy przejść na tę stronę:
http://www.dropped.pl/folders.php

Z poziomu tej strony możliwe jest tworzenie i usuwanie folderów, oraz dodawanie domen do folderów.

Istnieje także inna możliwość dodawania domen do wybranego folderu. Na liście domen nalezy je zaznaczyć, a następnie u dołu strony wybrać akcję “Przenieś do folderu”. Pozwala to na przeniesienie naraz większej liczb domen.


Comments

4 Comments so far

 1. exe on Luty 18, 2009 9:13

  Wszytko fajnie, przydało by się tylko wyświetlanie z nawigowalnym drzewkiem kategorii. Poprzenosiłem sobie domeny po folderkach, ale strasznie mało wygodnie się je teraz przegląda. Musze wrać do listy folderów, a dopiero potem wybierać folder który chcę zobaczyć.
  Poza tym na liście wszystkich domen przydała by się informacje przy każdej domenie w jakim jest folderze i sortowanie po folderach.

  A już tak całkiem na dokładkę sugeruję by można było przeglądając dany folder zaznaczyć “ptaszkiem” pokaż również domeny z podfolderów.

 2. Michau on Luty 19, 2009 8:15

  Dodałem nawigację z rozwijanym drzewkiem folderów – wybranie folderu z listy powoduje przejście do niego. Jest tez sortowanie po folderach. Pomyślę, gdzie dodać na liście informację o folderze, gdyż jest już tam i tak dużo różnych informacji i nie chciałbym tej listy jeszcze bardziej rozciągać.

 3. Anonim on Luty 19, 2009 12:07

  Przychylam się goooorąco do sugestii sexe said (Jeśli można to dopracować ( a w internecie WSZYSTKO MOŻNA .

  pozdrawiam

 4. exe on Marzec 3, 2009 14:17

  Dzięki, ta nawigacja z rozwijanym drzewkiem dużo bardziej ułatwia poruszanie. A sortowanie na liście to już rewelacja ;)
  Naprawdę dzięki za szybką reakcję.
  Może jeszcze na tej liście wszystkich domen przy sortowaniu folderach udało by się zrobić +/- zwijanie i rozwijanie (folderu)?