10 grudnia EURid, operator rejestru .eu, włączy możliwość rejestracji domen .eu zawierających znaki narodowe (IDN). W naszym serwisie uruchomiliśmy możliwość składania zamówień na te domeny. Zebrane zamówienia zostaną wysłane do EURid 10 grudnia, gdy tylko rejestracja domen IDN stanie się możliwa, celem zarejestrowania jak największej liczby zamówionych domen.
Przyjmowanie zamówień odbywa się na zasadzie aukcji. Jeśli [...]

Po zakończeniu aukcji First Minute…

Listopad 17, 2009 | Komentarze są wyłączone

Osoby, które wystawiały aukcje domen First Minute, i aukcje te zakończyły się bez ofert, mają możliwość zarejestrowania tych domen w normalnej cenie. Aby to umożliwić, po zakończeniu aukcji na liście domen do opłacenia pojawiają się zawieszone zamówienia na te domeny. Aby zarejestrować domenę, wystarczy odwiesić zamówienie. Rezygnacja z zamówienia, bądź też pozostawienie go w stanie [...]

Aukcje First Minute

Listopad 10, 2009 | Komentarze są wyłączone

Dla naszych klientów wprowadzamy kolejną nowość w naszym serwisie – aukcje First Minute! Pozwalają one na sprzedaż domen, które nie są jeszcze zarejestrowane, a jedynie zarezerwowane. To idealna propozycja dla osób, które mają dobre pomysły na domeny, lecz brak im kapitału na ich rejestrację.

Nowy cennik Dropped.pl

Listopad 3, 2009 | 18 Comments

Od 11 listopada postanowiliśmy wprowadzić zmiany w naszym cenniku. Polegają one na:

Obniżeniu ceny rejestracji domen .pl dla wszystkich klientów do 12 PLN, niezależnie od liczby utrzymywanych w serwisie domen.
Przyznaniu bonusu 5 PLN za każde odnowienie domeny .pl lub funkcjonalnej .pl, do przeznaczenia na usługi przechwytywania domen.