W panelu Dropped.pl dodana została możliwość obejrzenia zarobków całego konta NameDrive użytkownika. Aby wyświetlić statystykę, należy przejść na tę stronę.

Od dzisiaj, zmiana hasła drugiego poziomu odbywa się poprzez podanie obecnego i nowego hasła. Nie potrzeba już w tym celu podawać odpowiedzi na pytania weryfikujące. Oczywiście, nadal możliwe jest zresetowanie zapomnianego hasła w dotychczasowy sposób.

Jeśli sprzedajesz domeny na giełdzie AfterMarket.pl, lecz chcesz parkować je w NameDrive, możesz umieścić link do oferty sprzedaży na stronie parkingowej. Dzięki temu możesz zarabiać na parkingu domen, a jednocześnie odwiedzający mogą składać oferty kupna twojej domeny.

Własne wpisy DNS

Styczeń 14, 2009 | 3 Comments

Dla wszystkich domen zaparkowanych na domyślnych serwerach DNS Dropped.pl dodana została możliwość tworzenia własnych wpisów DNS. Umożliwia to skierowanie domeny na dowolny adres IP, oraz edycję innych wpisów DNS np. celem skorzystania z parkingu domen Google.

Wyprzedaż domen trwa!

Styczeń 9, 2009 | 2 Comments

Domeny, które nie zostały sprzedane podczas świątecznej wyprzedaży, teraz dostępne są wszystkie w cenie 20 PLN! Lista domen oferowanych do sprzedaży znajduje się tutaj:
http://www.aftermarket.pl/portfolio/1

Page 1 of 212