Nowy serwer

Sierpień 29, 2008 | 3 Comments

Dzisiaj, od godziny 1:30 rano, serwis Dropped.pl działa na nowym serwerze umiejscowionym w serwerowni w Warszawie. Dzięki przeniesieniu serwera większość użytkowników będzie mogła odczuć znaczne przyspieszenie działania serwisu.

Transfer domen globalnych i europejskich

Sierpień 28, 2008 | Komentarze są wyłączone

Dzisiaj uruchomiona została możliwość transferu domen globalnych oraz .eu do Dropped.pl. Ponieważ transfer takiej domeny wiąże się z przedłużeniem okresu jej ważności, wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty zgodnie z cennikiem serwisu.

Rejestracja domen .eu

Sierpień 26, 2008 | 2 Comments

Dzisiaj wprowadzona została możliwość rejestracji domen .eu bezpośrednio za pomocą konta partnerskiego w EURid. Dzięki temu, możliwe zostało znaczne obniżenie cen rejestracji oraz odnowień tych domen, odpowiednio do 20 PLN i 25 PLN.

Statystyki odwiedzin domeny

Sierpień 22, 2008 | 1 Comment

Dla domen skierowanych na serwery DNS Dropped.pl, możliwy jest teraz podgląd statystyk wejść na domenę. Po kliknięciu na odnośnik “Statystyki” na liście domen zarejestrowanych, użytkownik uzyskuje dostęp do dziennych, miesięcznych i rocznych statystyk odwiedzin. Możliwe jest również pobranie ich w formie pliku CSV.

18 sierpnia około 10:00 nastąpiła awaria serwisu w wyniku uszkodzenia systemu plików na serwerze. Zawartość serwisu została odtworzona i serwis działa poprawnie.

Aukcje domen kończące się 18 sierpnia zostały przedłużone o 24 godziny.
Terminy zapłaty za domeny przypadające na 18 sierpnia zostały przedłużone o 24 godziny.
Domeny dodane do przechwytywania począwszy od godziny 10:00 w dniu 17 sierpnia [...]

Page 1 of 212