Zmiany w rankingu użytkowników

Maj 30, 2008 | Komentarze są wyłączone

W związku z przygotowaniami do uruchomienia giełdy domen, wprowadzone zostały zmiany w rankingu użytkowników. Zmiany polegają na:

Uwzględnieniu w rankingu liczby sprzedanych domen.
Zwiększeniu wagi, z jaką na ranking wpływają transakcje kupna domen o wysokich cenach (zarówno opłacone, jak i nieopłacone).

W wyniku tych zmian ranking niektórych użytkowników może ulec niewielkiej zmianie.

Ze względu na duże zainteresowanie tymi aukcjami, czas trwania przechwyconych domen Premium został wydłużony z 2 do 4 dni. Dzięki temu, osoby zainteresowane tymi domenami będą miały większe szanse na wzięcie udziału w licytacji.

Aukcje domen spoza Dropped.pl

Maj 22, 2008 | Komentarze są wyłączone

Od dzisiaj, użytkownicy mają możliwość wystawiania aukcji domen spoza serwisu Dropped.pl na zasadach analogicznych, jak dla transakcji Escrow.

Zarządzanie domenami Premium

Maj 16, 2008 | Komentarze są wyłączone

Dzięki udostępnieniu przez firmę Active24 funkcji do zarządzania domenami Premium, od dzisiaj możliwe jest zarządzanie nimi na takich samych zasadach, co innymi domenami.

Prywatne aukcje użytkowników

Maj 13, 2008 | Komentarze są wyłączone

Aukcje domen użytkowników zostały wzbogacone o możliwość zdefiniowania aukcji jako prywatnych. W takiej aukcji biorą udział tylko użytkownicy zaproszeni przez sprzedającego. Wybór rodzaju aukcji odbywa się podczas wystawiania aukcji; sprzedający otrzymuje następnie dostęp do panelu służącego do dodawania i usuwania użytkowników z aukcji.

Page 1 of 212