Transfer opcji

Kwiecień 29, 2008 | Komentarze są wyłączone

Dla opcji rejestrowanych w naszym serwisie dodana została możliwość transferu ich pomiędzy kontami, oraz pobrania kodu AuthInfo celem wytransferowania do innego rejestratora. Funkcjonalność ta działa analogicznie jak dla domen.

Zmiana w transakcjach Escrow

Kwiecień 29, 2008 | Komentarze są wyłączone

Od dzisiaj, transakcje kupna domen Escrow nie są domyślnie zawieszane. Proszę o zwrócenie na to uwagi podczas inicjowania i akceptowania takich transakcji.

Od dzisiaj możliwe jest ustawianie przekierowań WWW także dla domen testowanych, o ile ustawiono dla nich serwery DNS Dropped.pl.

Nowy układ menu

Kwiecień 18, 2008 | 5 Comments

Ze względu na to, iż menu serwisu zawierało coraz więcej pozycji i korzystanie z niego było mocno niewygodne, układ menu został zmieniony. Poszczególne opcje zostały zgrupowane pod nagłówkami, które rozwijają się po kliknięciu. Dzięki temu, całe menu mieści się na jednym ekranie i nie ma potrzeby przewijania strony aby znaleźć wybraną opcję.

Transfer opcji do Dropped.pl

Kwiecień 10, 2008 | Komentarze są wyłączone

Od kilku dni istnieje możliwość transferu opcji do serwisu Dropped.pl. Podobnie jak w przypadku domen, aby dokonać transferu należy pobrać od obecnego rejestratora kod AuthInfo do opcji, zlecić transfer w panelu użytkownika, i potwierdzić transfer poprzez kliknięcie w odnośnik w otrzymanym od NASK emailu.

Page 1 of 212